Zagłosuj na Zamek w Chęcinach!

Najpopularniejszy portal o rodzinnych podróżach Dzieckowpodrozy.pl, właśnie opublikował listę TOP 50 atrakcji dla dzieci w Polsce. Wśród nich pojawił się nasz zamek. Spośród tej liczby zostanie wybrana najlepsza rodzinna atrakcja 2018!  O ostatecznym wyniku Rankingu zdecydują internauci, którzy przy okazji mogą wygrać atrakcyjne nagrody.

 

Aby wziąć udział w konkurskie wystarczy polubić atrakcję z listy na stronie Organizatora --> GŁOSOWANIE

Głosować można do 21 stycznia (do godz. 21:59)

 

Zapraszamy do głosowania na Zamek Królewski w Chęcinach ---> GŁOSUJ!

Pomóż nam otrzymać Certyfikat - Najlepsza rodzinna atrakcja 2018!

50 atr

 

Czy atrakcje z rankingu mogą liczyć na kolejne rekordy frekwencji w 2018 r.? Okazuje się, że moda na rodzinne podróże po Polsce trwa w najlepsze. Wśród wszystkich osób wybierających się na wakacje, w Polsce wypoczywało w ostatnim roku 54 proc. osób, a za granicą 31 proc.  Tylko w szczycie sezonu wakacyjnego w 2017 r. o blisko 20 % częściej poszukiwaliśmy atrakcji dla dzieci w najpopularniejszej wyszukiwarce, niż w analogicznym okresie 2016 r. (źródło: Google Trends).

Rosnące zainteresowanie turystyką rodzinną obserwuje też portal www.dzieckowporozy.pl, który w 2017 r. odwiedziło ponad 2,5 miliona rodziców, poszukujących inspiracji na rodzinne weekendy czy wakacje. Uruchomione właśnie głosowanie internautów to doskonała okazja do wyrażenia opinii, które z atrakcji zasługują na wyróżnienie. 10 atrakcji z największą ilością głosów otrzyma Certyfikaty, a laureat może liczyć na bezpłatną kampanię promocyjną. Z kolei dla głosujących, poza świetną zabawą i możliwością poznania ciekawych miejsc, czekają również atrakcyjne nagrody dla osób m.in. olbrzymie zestawy klocków LEGO®.  Głosujemy do 21 stycznia na stronie rankingu Dzieckowpodrozy.pl. Zapraszamy do zabawy i dziękujemy za każdy głos oddany na atrakcje z naszego regionu.

(źródło: www.swietokrzyskie.travel, www.dzieckowpodrozy.pl)

 

ZNAJDZIESZ NAS

ZAPRASZAMY DO:

 

LOGO CIT PNG 

REKOMENDACJE

zamek

MPR BANER 690x381 px

chkt zamek