Niesamowity pokaz mody na zamku!

W piątek 11 maja na zamku odbył się wyjątkowy pokaz mody Marzeny Chełmińskiej i Mariusza Przybylskiego. Wieczorny klimat Zamku Królewskiego w Chęcinach oczarował publiczność bezkonkurencyjnie tak jak prezentowane stylizacje.

 

To pierwsza impreza towarzysząca jubileuszowej XX edycji OFF Fashion! Przedstawiona kolekcja Marzeny Chełmińskiej w kolorach srebra i czerni była inspirowana  przede wszystkim Polą Negri i jej czarno-białymi portretami. Na wybiegu goście oprócz wspaniałych kreacji podziwiali uczestniczki Miss Ziemi Radomskiej i Miss Ziemi Świętokrzyskiej.

Natomiast Mariusz Przybylski – wybitny polski projektant i juror konkursu OFF Fashion w artystycznym stylu zaprezentował wieczorowe stylizacje. Tu również królowała czerń i srebro, lecz wzbogacona czerwienią, różem i granatem. Wszystkie kreacje znakomicie wpisywały się w scenerię zamku.

Między pokazami Norbi – prywatnie mąż p. Marzeny - przedstawił premierę swojego nowego przeboju „Zatańcz ostatni raz”. 

Ciekawostką jest fakt, że wszystkie prognozy pogody wskazywały na silne opady deszczu w czasie trwania pokazu, a nie spadła nawet kropla! Dookoła Chęcin natomiast padało jak z tzw. „cebra”! Magia miejsca!

 

ZNAJDZIESZ NAS

ZAPRASZAMY DO:

 

LOGO CIT PNG 

REKOMENDACJE

zamek

MPR BANER 690x381 px

chkt zamek