Slider

Pierwsza w tym roku Noc na Zamku w Chęcinach - 28 czerwca 2024

Magiczne chwile ponownie przed Wami!

Zamek Królewski w Chęcinach zaprasza na niezapomnianą przygodę pod osłoną nocy w otoczeniu murów zabytkowej warowni w tym roku 28 czerwca oraz 23 sierpnia!

Noc na Zamku w Chęcinach to wydarzenie cieszące się niesłabnącą popularnością. Pojawiają się na nim goście z całej Polski! Uczestnicy wydarzenia mają okazję w oryginalny sposób przy dobrej zabawie poznać historię oraz legendy związane z Zamkiem Królewskim. Widowiskowy pokaz teatru ognia zapiera dech w piersiach, Biała Dama jest niesamowitą niespodzianką szczególnie dla dzieci, a humorystyczne scenki epokowe rozśmieszą nawet najbardziej zatroskanych! Pokaz tańców dawnych wprowadza w nastrój zadumy i zachwytu, a liczne gry i konkursy zachęcają do zabawy! Na koniec imprezy zapraszamy do wspólnego biesiadowania przy ognisku (własny prowiant mile widziany). Wydarzenie  kierowane jest głównie do rodzin z dziećmi, miłośników historii i legend, a także tych którzy w wyjątkowy i oryginalny sposób chcą zwiedzić zamek nocą i poznać jego historię.  

Noc na Zamku w Chęcinach została objęta patronatem przez Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Starostę Kieleckiego, Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz otrzymała rekomendację Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Świętokrzyskiego. Patronat medialny: TVP3 Kielce, Radio Kielce, Radio eM,  Echo Dnia oraz Radio Rekord Świętokrzyskie

Ponieważ wydarzenie objęte jest rezerwacją miejsc, uprzejmie prosimy o zgłoszenia pod numerem telefonu 41 308 00 48 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook

instagram

youtube

trip advisor

Niemczówka

CIT Chęciny

Geopark Świętokrzyski

Synagoga w Chęcinach

Gmina Chęciny

wydarzenia

wydarzenia

spacer 360st

spacer wirtualny

partnerzy

partnerzy
deklaracja
dostępności
Kup Bilet
Wydarzenia