Slider

Specjalna edycja Zwiedzania z Panem Wołodyjowskim po zmroku!

Unikatowa i pełna niespodzianek edycja Zwiedzania z Panem Wołodyjowskim po zmroku już w piątek 17 maja o godzinie 20:30. Zapraszamy Was na niezwykłe spotkanie z literaturą i historią w filmowej odsłonie.   

Razem z przewodnikiem i w świetle pochodni, po emocjonującej dawce faktów z czasów powstawania filmu pt. „Pan Wołodyjowski” oraz serialu pt. „Przygody Pana Michała”, przejdziemy wspólnie szlakiem tych miejsc, w których w Chęcinach kręcone były sceny filmowe.

Mało jest chyba osób, które nie wiedzą kim był Pan Wołodyjowski, ale na pewno znajdą się tacy, dla których niespodzianką okaże się fakt, iż pierwowzór Małego Rycerza istniał w rzeczywistości.

Tę i inne ciekawostki związane z epoką historyczną, jak również z samym filmem, poznają Państwo wybierając się z nami na ten niecodzienny spacer, w wieczornej atmosferze. Mamy nadzieję, że pogoda dopisze

Naszą przygodę kontynuować będziemy na Zamku Królewskim w Chęcinach, gdzie na uczestników czekać będą specjalni goście. Przyjdźcie i przekonajcie się!

Nie zabraknie także konkursu z nagrodami.

Serdecznie zapraszamy!! To będzie naprawdę wspaniały wieczór!

Na wydarzenie obowiązuje rezerwacja miejsc pod numerem telefonu 41 308 00 48

W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wydarzenie może zostać odwołane

facebook

instagram

youtube

trip advisor

Niemczówka

CIT Chęciny

Geopark Świętokrzyski

Synagoga w Chęcinach

Gmina Chęciny

wydarzenia

wydarzenia

spacer 360st

spacer wirtualny

partnerzy

partnerzy
deklaracja
dostępności
Kup Bilet
Wydarzenia