Zamek Królewski w Chęcinach zaprasza na szóstą edycję wydarzenia pn. "Noc na zamku w Chęcinach"

Noc na Zamku Królewskim w Chęcinach! Startujemy już 25 czerwca 2021!

Sezon turystyczny trwa, a Zamek Królewski w Chęcinach – jedna z najpiękniejszych i najstarszych atrakcji regionu świętokrzyskiego – znów   tętni życiem. Bramy warowni, czynne każdego dnia, witają licznie przybywających turystów, pragnących przenieść się w czasie, by ciekawie spędzać wolne chwile.

Aby wzmocnić wrażenia i pobudzić wyobraźnię historyczną zwiedzających, po raz  kolejny organizujemy cykl imprez pn.: „Noc na Zamku w Chęcinach”. To pełne niesamowitych atrakcji wydarzenie rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Także w tym sezonie uczestnicy magicznych chwil będą mieli okazję w oryginalny sposób, przy dobrej zabawie, poznać historię zamku i ulec magii miejsca pod osłoną nocy.

Pierwsza edycja już 25 czerwca! W programie nie zabraknie widowiskowego pokazu teatru ognia czy ducha Białej Damy, prezentacji i nauki tańców dawnych oraz wystrzałów z broni zamkowej. Można będzie wysłuchać porywających opowieści przy ognisku, a także zrelaksować się przy humorystycznych scenkach epokowych. Całość zwieńczy barwny pokaz iluminacji.

Serdecznie zapraszamy turystów w każdym wieku! Kolejne terminy Nocy na Zamku to 9 i 23 lipca oraz 13 sierpnia i 3 września br. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu 41 308 00 48 lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ponieważ liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, warto skontaktować się z nami już teraz.

Noc na Zamku w Chęcinach została objęta patronatem przez Wojewodę Świętokrzyskiego, Marszałka Województwa Świętokrzyskiego, Starostę Kielckiego, Regionalną Organizację Turystyczną oraz Polską Organizację Turystyczną. Patronat medialny: TVP3 Kielce, Radio Kielce, Radio eM oraz Echo Dnia.

 

Zamek Królewski w Chęcinach

Image