Informacja o wynikach pierwszego przetargu ustnego nieograniczonego na najem 3 kiosków położonych w Chęcinach obr. 02 na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków nr działki 2193/4.
Dyrektor Zamku Królewskiego w Chęcinach
podaje do publicznej wiadomości na okres 7 dni następującą informację:
w dniu 30 grudnia 2019 roku w Jednostce Zamku Królewskiego w Chęcinach został przeprowadzony przetarg ustny nieograniczony na najem kiosku nr 1 o wymiarach 283x183 cm zlokalizowanego w Chęcinach obr. 02 na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 2193/4 znajdującym się w obrębie zabytkowych ruin Zamku Królewskiego w Chęcinach.
Nieruchomość nr 2193/4 ma urządzoną księgę wieczystą KI1L/00036716/0
Dział III niniejszej księgi zawiera zapis, iż nieruchomość wpisana została do rejestru zabytków nieruchomych województwa świętokrzyskiego.
Dział IV wpisów nie zawiera.
Cena wywoławcza do przetargu za cały okres najmu została ustalona na kwotę, 18 000,00 zł plus obowiązująca stawka podatku VAT.
Przewodniczący otworzył przetarg.
Zapoznał obecnych z ogłoszeniem o przetargu.
Stwierdzono, że wadium w wysokości 3000,00 zł wpłaciły trzy osoby, które wzięły udział w przetargu.
W wyniku przeprowadzonej licytacji przetarg wygrał Pan Dawid Wilk za kwotę najmu 60 260,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy dwieście sześćdziesiąt złotych 00/100 groszy) plus obowiązująca stawka podatku VAT za rok kalendarzowy.
Chęciny, dn. 30.12.2019r
Przewodniczący Komisji Przetargowej
/-/Grzegorz Puchała
Dyrektor Zamku Królewskiego w Chęcinach
podaje do publicznej wiadomości na okres 7 dni następującą informację:
w dniu 30 grudnia 2019 roku w Jednostce Zamku Królewskiego w Chęcinach został przeprowadzony przetarg ustny nieograniczony na najem kiosku nr 2 o wymiarach 227x254 cm zlokalizowanego w Chęcinach obr. 02 na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 2193/4 znajdującym się w obrębie zabytkowych ruin Zamku Królewskiego w Chęcinach.
Nieruchomość nr 2193/4 ma urządzoną księgę wieczystą KI1L/00036716/0
Dział III niniejszej księgi zawiera zapis, iż nieruchomość wpisana została do rejestru zabytków nieruchomych województwa świętokrzyskiego.
Dział IV wpisów nie zawiera.
Cena wywoławcza do przetargu za cały okres najmu została ustalona na kwotę, 18 000,00 zł plus obowiązująca stawka podatku VAT.
Przewodniczący otworzył przetarg.
Zapoznał obecnych z ogłoszeniem o przetargu.
Stwierdzono, że wadium w wysokości 3000,00 zł wpłaciły cztery osoby, które wzięły udział w przetargu.
W wyniku przeprowadzonej licytacji przetarg wygrał Pan Dawid Kucharczyk za kwotę najmu 100 180,00 zł (słownie: sto tysięcy sto osiemdziesiąt złotych 00/100 groszy) plus obowiązująca stawka podatku VAT za rok kalendarzowy.
Przewodniczący Komisji Przetargowej
/-/Grzegorz Puchała
Dyrektor Zamku Królewskiego w Chęcinach
podaje do publicznej wiadomości na okres 7 dni następującą informację:
w dniu 30 grudnia 2019 roku w Jednostce Zamku Królewskiego w Chęcinach został przeprowadzony przetarg ustny nieograniczony na najem kiosku nr 3 o wymiarach 227x254 cm zlokalizowanego w Chęcinach obr. 02 na nieruchomości oznaczonej w ewidencji gruntów i budynków numerem działki 2193/4 znajdującym się w obrębie zabytkowych ruin Zamku Królewskiego w Chęcinach.
Nieruchomość nr 2193/4 ma urządzoną księgę wieczystą KI1L/00036716/0
Dział III niniejszej księgi zawiera zapis, iż nieruchomość wpisana została do rejestru zabytków nieruchomych województwa świętokrzyskiego.
Dział IV wpisów nie zawiera.
Cena wywoławcza do przetargu za cały okres najmu została ustalona na kwotę, 18 000,00 zł plus obowiązująca stawka podatku VAT.
Przewodniczący otworzył przetarg.
Zapoznał obecnych z ogłoszeniem o przetargu.
Stwierdzono, że wadium w wysokości 3000,00 zł wpłaciły cztery osoby, które wzięły udział w przetargu.
W wyniku przeprowadzonej licytacji przetarg wygrała Pani Martyna Kucharczyk za kwotę najmu 48 260,00 zł (słownie: czterdzieści osiem tysięcy dwieście sześćdziesiąt złotych 00/100 groszy) plus obowiązująca stawka podatku VAT za rok kalendarzowy.
Chęciny, dn. 30.12.2019r.
Przewodniczący Komisji Przetargowej
/-/Grzegorz Puchała
